Верх
____________Головна arrow ПЛЯЖ arrow Греція arrow Додеканські острови
Додеканські острови

Додеканеські острови – група грецьких островів в Егейськом морі, недалеко від південно-західного побережжя Туреччини. Вони широко розкинулися далеко від основного материка – Греції і майже обіймають узбережжя півострова Мала Азія. Сучасний грецький адміністративний регіон Додеканеських островів складається з 163 островів, з яких 26 є жилими. Дванадцять найбільших з них дали ім'я всьому архіпелагу, яке в перекладі з грецької мови означає «дванадцять островів». Основними островами є Острів Лицарів - Родос, острів Гіппократа - Кіс і острів Апокаліпсису – Патмос.

Тут сконцентровані видовищні історичні місця, від античних руїн до середньовічних фортець, сюди ж спрямовується основна частина мандрівників. На північ від Родоса розташований менший за розміром, але вишуканий острів Сімі, а чудовий Калімнос вважається островом любителів підводного плавання. Інші острови називаються: Астіпалея, Карпатос, Касос, Кастеллорізо, Лерос, Нісірос и Тілос.

Окрім географічного положення, острови об'єднує загальна історична доля. Додеканесські острова заселені з доісторичних часів, археологічні знахідки доводять, що життя існувало тут з епохи неоліту. У найдавнішому періоді протягом декількох мільйонів років вони утворювали частину мінойської цивілізації. Множина навіть найдрібніших островів може похвалитися своїми візантійськими церквами і середньовічними замками. Впродовж історії острови були яблуком розбрату для багатьох завойовників - дорійців, турків, італійців. Сьогодні ці острови чекають відвідувачів, які, як перелітні птахи, з'являються кожну весну і залишаються тут до жовтня.

Королевой туризму називають острів Родос, столицю Додеканесських островів, найбільш відомий і важливий в історичному плані острів. Це один з перших островів, що взяв участь в розвитку туристичної інфраструктури. На його зовнішність вплинули сліди держав, що покорювали Родос у минулому. Оглядаючи острів, кожен відвідувач буває полонений його красою. Місто Родос, розташоване в північній точці острова, - це сучасне місто-космополіт, але в той самий час дуже витончене і романтичне. У його серці б'ються два міста – Старе або Середньовічне місто, жива частина історії острова, і Нове місто, що втілює сучасні риси Родоса. Середньовічне місто зберегло видатні шедеври архітектури - спадок епохи рицарства і часів правління італійців.

Тут ви побачите руїни Колоса Родоського, одного з семи чудес світу, а також внутрішній акрополь і знаменитий замок Кастелло. Самими вражаючими будівлями є Палац Великого Магістра, Рицарський госпіталь, алея Лицарів, по обох сторонах якої збудовані резиденції лицарів з гербами, що збереглися до наших днів. У Середньовічному місті розташований комерційний центр, де можна купити такі традиційні сувеніри, як копії гербів і рицарської символіки, які нагадуватимуть вам про відпочинок в Родосі. Середньовічне місто є унікальним пам'ятником, що зберігся у хорошому стані і населеним до наших днів. Він внесений до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Друга частина міста, Нове місто, утворює комерційний і адміністративний центр Родоса зі всіма характеристиками сучасного міста, вражаючими будівлями часів італійського правління і сучасною архітектурою. Пам'ятники, розташовані за межами міста, що належать до різних історичних періодів, також покоряють серця туристів: античні руїни в містах Калітеї, Іалісосі, Каміросі, на пагорбі Монте Сміт, Акрополь в місті Ліндос – скрізь виявляються сліди минулого острова.

Багаті багатовіковою історією, різноманітними і унікальними природними ландшафтами, чудовою культурою, Додекани вважаються популярним туристичним центром і найвідомішими островами в Греції. Зелені пейзажі, родючі долини, гори і стежки для піших прогулянок, нескінченні пляжі, захищені від вітрів печери, кристально чисті хвилі, ідеальні для плавання і водних видів спорту, придбали світову славу і шанувальників, що приїжджають сюди кожне літо, щоб краще познайомитися з цією невимовно красивою місцевістю.

Кіклади – група островів, що входять до складу Греції, розташована на південному сході від основного материка. Кіклади є частиною великої кількості островів, створюючих грецький архіпелаг в Егейському морі. Острови беруть назву від старогрецького слова «круг», «коло», оскільки ланцюжок, який вони утворюють, опоясує Делос - острів, який в давнину був присвячений Аполлону. Сьогодні ж, особливо літом, острів оточений туристами, швидкісними човнами, і судами на підводних крилах, які зв'язують острови між собою. За винятком двох вулканічних островів – Мелос і Санторіні, Кіклади є вершинами затопленої гористої місцевості. Архіпелаг охоплює близько 220 островів, найбільші з яких Аморгос, Анафі, Андрос, Антіпарос, Делос, Іос, Кеа, Кимолос, Кинтос, Мілос, Міконос, Наксос, Парос, Фолегандрос, Серіфос, Сифнос, Сикинос, Сирос, Тінос і Санторіні. Тут виникла одна з найбільших цивілізацій Середземномор'я - Кікладська культура часів пізнього неоліту і ранньої бронзової ери, яка відома своїми схематичними плоскими фігурками ідолів жіночої статі, вирізаними з чистого білого мармуру. Вона розвинулася за багато століть до великої мінойськой культури середнього бронзового століття, поширеної на острові Кріт.

Хоча Кіклади зв'язані між собою безпомилково спорідненою схожістю, кожний з островів дуже незалежний і унікальний. Коротку характеристику найбільш відомих Кикладськіх островів (з півночі на південь) слід почати з острова Тінос, який можна назвати "Лурдом Греції". Його знаменита церква Панагія Евангелістрія є найвідомішим паломницьким місцем, особливо в Свято Успення (15 серпня). Острів Міконос славиться своєю довершеною кікладськой архітектурою і розвагами, що призначеною для еліти суспільства, вперше принесли йому популярність в 60-і роки. Міконос як і раніше залишається фаворитом серед сусідніх островів, хоч і достатньо дорогим, особливо літом. Острів Парос називають «Мікеносом для менш забезпечених», тут відмінно розвинений віндсерфінг, а тьма ресторанів і нічних розваг відрізняються демократичнішими цінами, в порівнянні з Мікеносом. Наксос пашить зеленню і родючістю, його горби усіяні голубниками і великою кількістю маленьких візантійських каплиць. Цим островом володіли венеціанці, які залишили після себе прекрасний замок в місті Наксос. Санторіні – острів у формі півмісяця, його пляжі покриті чорним піском, а прямовисні скелі фарбують в яскраво-червоний колір. У античні часи острів був підірваний вулканом, що до цих пір шиплячим і випускає пару. Його виняткова природна краса, сліпучі реліквії, елегантні ресторани і бутіки надають острову витончений образ. Чарівність Санторіні притягує так багато пасажирів, що припливають на круїзних пароплавах, що кожне літо острів майже утопає під їх вагою. Фолегандрос служить ідеальною противагою Санторіні: цей маленький острів поки не страждає надлишком відвідувачів. Тут хороші пляжі, а його столиця, вмурована в стіни середньовічного замку, на думку багатьох, є найкрасивішим містом на всіх Кікладських островах. Острів Сифнос, давно популярний серед афінян, незвичайно привертає відвідувачів своїми чарівними селами з фарбованими білилами будиночками, схожими на відстані на шматочки білосніжного цукру, так що визнаються найвитонченішою архітектурою у всіх Кікладах. Навесні це один з найзеленіших і родючіших островів. Що стосується острова Сірос, головного міста і адміністративного центру групи островів, то цей острів ще «не розкритий» достатньою мірою. Його столиця відрізняється незвичністю, вона увінчана руїнами венеціанського міста і замку, тут також розташована безліч неокласичних будівель 19-го століття.

Звичайно, на території островів знаходяться незліченні історичні і археологічні пам'ятники, монастирі і села. Краса піших прогулянок по вражаючій місцевості і гостинність, яку ви знайдете в маловідомих областях, напевно, найкращий привід відвідати їх. Сонце і небо тут більш блакитні, ніж в інших місцях, і на горизонті острова виглядають дуже спокусливо. Побувавши тут раз, хочеться приїхати сюди знову і знову.

Кос – третій по величині острів грецького Додеканесського архіпелагу, розташованого в Егейському морі. Острів Кіс, населення якого складає 30500 чоловік, лежить всього в 4 км. від узбережжя турецького міста Бодрум. На острові зустрічаються як родючі рівнини, так і безплідні плоскогір'я. Острів розміром 40 км. на 8 км. гордиться своїми обширними піщаними пляжами і відокремленими селами, які сприяли розвитку основної галузі острова – туристичній індустрії. До основних поселень Коса відносяться села Кардамена, Кефалос, Тігаки, Антімахія, Мастіхарі, Мармарі і Пили, оточені фруктовими садами, зеленими горбами і туристичний центрами з прекрасними пляжами. Фермерство залишається головним заняттям багатьох жителів острови, які разом з пшеницею і кукурудзою вирощують виноград, мигдаль, фінікові пальми, оливки і томати. На острові кожен може відчути особливу атмосферу грецької провінції, але, не дивлячись на це, рівень сервісу і місцеві готелі за якістю обслуговування не поступаються найвищим вимогам європейського туриста.

Основний порт острова носить ту ж назва, що і сам острів, він також є його адміністративним, культурним і туристичним центром, в білосніжних будівлях якого розмістилися готелі, ресторани і невелика кількість нічних клубів. Не дивлячись на те, що останнім часом приміські райони достатньо сильно розрослися, місто Кіс як і раніше зберігає свою дивовижну атмосферу міста-космополіта. Тут немає недоліку в барах і ресторанах – від кафе в англійському стилі до місцевих таверн, багато з яких розташовані в старому районі порту з видом на традиційні рибальські човни і яхти. Головний міський пляж досить вузький і покритий галькою, але зовсім недалеко розташовані і привабливіші пляжі.

Кіс вважається батьківщиною засновника сучасної медицини Гіппократа. У античні часи острів був відомий завдяки своєму цілющому храму Аськлепійону, заснованому після смерті Гіппократа, який, ймовірно, на цьому острові навчав своїх учнів. Тут до цих пір росте дерево, що вважається найстарішим у Європі. Говорять, що під його тінистим листям Гіппократ проводив свої заняття. Сьогодні в цьому маленькому містечку розмістився Міжнародний Інститут Гіппократа і Музей Гіппократа, присвячений легендарному лікареві старовини. На острові можна також побачити руїни інших храмів, присвячених богам-лікарям, зокрема храми Ісис і Сарапіс, а також археологічні залишки часів персидського, тюркського, римського і візантійського правлінь, які внесли свій внесок до історії острова. У місті збереглися руїни римських лазень і амфітеатрів, а також фортеця 14-го століття, побудована лицарями ордена Святого Іоанна з Родеса. З міста Кіс також дуже зручно здійснювати морські екскурсії до Туреччини або сусідніх островів.

Міконос – один з островів грецького архіпелагу Кіклади в Егейськом морі, який лежить між сусідніми островами Тінос, Сірос, Парос і Ніксос. Міконос, що займає площу 86 кв. км. і що налічує 6200 жителів, відноситься до найпопулярніших туристичних напрямів Європи. Найкрупніше місто острова, розташоване на західному побережжі, називається Міконос.

Археологічні знахідки указують на те, що іонійци заселяли Міконос ще в 11 столітті до нашої ери. Сьогоднішній Міконос – це острів-космополіт, який в останні декілька десятиліть є улюбленим місцем відпочинку еліти суспільства. Говорять, той, хто не бачив Міконоса, не пізнав всієї краси Греції. Міконос відрізняється чистими казковими пляжами, які дарують туристам всі радощі хорошого відпочинку, - від чистих блакитних вод і віндсерфінгу до прибережних таверн з гучною музикою. Тут є навіть пара хороших нудистських пляжів. Багато грецьких і світових знаменитостей мають в Міконосі свої літні резиденції, тому їх часто можна зустріти на околицях острова. Острів Міконос, де нерухоме майно коштує дуже дорого, відноситься до самих високодохідних регіонів Греції. Популярність острова сприяла підйому будівництва житлового комплексу – приватних будинків, вілл і готелів, що навіть викликало побоювання за збереження унікального характеру острова. Проте, згідно закону, кожна нова будівля, що будується, в Міконосі повинна відповідати правилам місцевого архітектурного стилю.

Рівень нічного життя острова багатьма визнається одним з найвищих в Європі, разом з такими центрами бурхливого клубного життя, як Ібіца, Айя-напа і Ріміні. Нічні розваги острова в основному фокусуються не в клубах, а в барах, які привертають всесвітньо відомих ді-джєїв. Крім того, в Міконосі знаходиться декілька клубів, орієнтованих на представників сексуальних меншин.

Туристи, охочі познайомитися з серйозними визначними пам'ятками острова, можуть відвідати археологічний музей Міконоса, в якому представлені експонати, знайдені при розкопках некрополя, розташованого в сусідньому містечку Ренію. Можна також зробити екскурсію на нежилий острів Делос, розташований всього в шести морських милях від Міконоса. Ця важлива археологічна місцевість, занесена в список світової спадщини, в давнину була релігійним і політичним центром егейців.

Санторіні – маленька група вулканічних островів, розташованих в Егейському морі, приблизно в 200 км. на південний схід від основного материка – Греції. Санторіні є не лише найпрекраснішим островом в світі, але і одним з самих вражаючих відносно археології і геології. Острів також називається Тиру (по назві найкрупнішого острова архіпелагу) і має форму двох величезних щелеп, що оточують озеро, наповнене чистою блакитною водою. Це найпівденніший острів Кікладської гряди, що займає площу близько 73 кв. км., з населенням близько 13 600 чоловік. Надзвичайна краса природи, дикі пейзажі вулканічного походження, унікальний рельєф скель і червоно-чорний піщаний пляж викликали бурхливий розвиток туристичної індустрії острова. Територія острова є найактивнішим центром Егейськой острівної дуги, тут 3500 тисяч років назад відбулося одне з найсильніших вивержень вулкана, після якого утворилася величезна кальдера, – казаноподібна западина з крутими схилами і рівним дном, оточена вулканічним попелом, яка утворилася унаслідок провалу вершини вулкана. Це щонайпотужніше виверження вулкана поховало під тоннами попелу стародавнє місто Акротірі і привело до загибелі мінойськой цивілізації, поширеної на острові Кріт, в 110 км. від Санторіні.

Два основні міста острова, Фіра і Іа, підносяться на скелястих вершинах до найвищих точках острова. Відвідувачі прибувають в порт, розташований нижче за рівень цих міст, а потім пішки або на ослах піднімаються вгору по звивистих стежках, ведучих в міста. Фіра і Іа забезпечені достатньою кількістю готелів, хороших ресторанів, барів, нічних розважальних закладів і визначних пам'яток які дарують туристам можливість відмінно відпочити і одночасно познайомитися з історією острова. На сході Санторіні збереглися археологічні руїни стародавньої Тери, що датуються 9 ст. до н.е. До інших визначних пам'яток відносяться розкопки міста Акротірі, археологічний музей і монастир 18-го століття.

Найзнаменитішими пляжами острова вважаються Перісса, Камарі, Монолітос і Червоний Пляж. Перші три з них відрізняються своїми чорними вулканічними пісками і глибокими блакитними водами. Вони розташовані на сході, в туристичних центрах острова, де розкинулася безліч готелів, таверн, кафе і пляжних барів. Червоний Пляж лежить в більш відокремленій місцевості, поряд з Акротірі, але він також привертає до себе багато відпочиваючих. Санторіні широко відомий своїм високим рівнем нічних розваг. Багато кафе, барів і нічних закладів зосереджено в столиці острова місті Фіре, а також уздовж кальдери, звідки відкривається панорама затонулого вулкана.

 

ЗНИЖКИ НА ТУРИ ПО ЄВРОПІ, ГАРЯЧІ ПУТІВКИ, знижки на тур, Альтан, туристична фірма у Львові

ЗНИЖКИ НА ТУРИ ПО ЄВРОПІ, ГАРЯЧІ ПУТІВКИ, знижки на тур, Альтан, туристична фірма у Львові

ЗНИЖКИ НА ТУРИ ПО ЄВРОПІ, ГАРЯЧІ ПУТІВКИ, знижки на тур, Альтан, туристична фірма у Львові

ТУРАГЕНСТВО "CORAL TRAVEL"


корал тревел

ПРЯМИЙ ПРОДАЖ

ПОШУК ТУРУ, актуальні ціни, реальні пропозиції, туристична фірма у Львові, АЛЬТАН, гарячі путівки
Зараз на сайті: 1 гість
Альтан, туристична агенція, найкращі пропозиції кожного дня. Альтан, туристична фірма. АЛЬТАН, ЛЬВІВ.
Telegram
Instagram

Наші партнери

coral travel. путівки в Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Тайланд teztour. путівки в Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Тайланд 

anex. путівки в Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Тайланд turtess. путівки в Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Тайланд  

 Таїланд, Шри Ланка, МЕКСИКА, Мальдіви, КІПР, ОАЕ

pegas. путівки в Туреччину, Єгипет, ОАЕ, Тайланд TPG. путівки в ГРЕЦІЮ, Кріт, РОДОС, Іспанія зі Львова, ОАЕ, ШРІ ЛАНКА, Тайланд

ЄГИПЕТ ЗІ ЛЬВОВА, ТУРЕЧЧИНА ЗІ ЛЬВОВА, ГАРЯЧІ ПУТІВКИ, ТУРИ В ГРЕЦІЮ, Халкідікі, РОДОС, ЗІ ЛЬВОВА, АЛЬТАН VIP ТУРИ, ГРЕЦІЯ ЕЛІТ КЛАСУ, НАЙКРАЩІ ГОТЕЛІ ГРЕЦІЇ, ГРЕЦІЯ ВІП, АЛЬТАН, АЛЬТАНТУР, ЛЮКС ГОТЕЛІ

ГРЕЦІЯ, ГАРЯЧІ ПУТІВКИ В ГРЕЦІЮ, ПУТІВКИ НА КРІТ, Халкідікі, РОДОС, ЗІ ЛЬВОВА, АЛЬТАН екскурсійні тури по Європі, автобусні тури по Європі, авіа тури по Європі, круїзи

 

 

 

 

Facebook: @altantour

Teltgram: https://t.me/touraltan  

insta: altan_tour

         (093)0-740-740

viber (067)373-26-00

Туристична фірма

"Альтан"

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 

 

(067) 3 - 701 - 602

 

(093) 525 - 40 - 20